Омолодження лазером: свідчення, переваги, думка експертів

Щоб досягти ідеальної гладкості шкіри, вирівняти її рельєф, відновити здоровий колір та активувати внутрішні ресурси молодості, що потенційно закладені в ній, у косметології вже давно застосовуються лазерні технології. Омолодження фракційним та неаблятивним лазером – два методи, які конкурують один з одним за популярністю, але при цьому мають однакові цілі.

омолодження за допомогою лазера

Показання до омолодження обличчя лазером

 • Слабовиражені зморшки.
 • Глибокі зморшки.
 • Носогубні складки, нососльозна борозна, «промінчики», «гусячі лапки», брили.
 • Втрата природних контурівособи через птозність тканин.
 • Втрата здорового відтінку шкіри.
 • Супутні проблеми:акне, вугрі, пігментація шкіри.
 • Видимі ознаки втомленої особи.
 • Нерівний «горбистий» рельєфшкірних покривів.

Чому варто провести омолодження лазером?

При проведенні лазерного омолодження зберігається цілісність шкірних покривів, що підійде тим, хто переймається можливими негативними наслідками їх травмування. Ефект після впливу лазера здатний зберегтися на багато місяців. Хтось із пацієнтів зазначає, що тривалість ефекту становила 1-2 роки.

як лазер проникає у шкіру

Больові відчуття при проведенні процедури незначні, тому анестезія може бути не потрібна, хоча за бажання і необхідності вона, звичайно, проводиться. Після процедури ускладнення виявляються дуже рідко. Як правило, побічні ефекти обмежуються невеликим почервонінням та печінням у зоні впливу.

Неаблятивне омолодження лазером

 • Поступова дія.
 • Знадобиться кілька процедур.
 • Можливість збереження цілісності шкіри.
 • Відновлення функціонування дерми.
 • Орієнтовна ціна залежить від багатьох факторів і остаточну суму озвучить лише фахівець.

При неаблятивному лазерному впливі промінь зачіпає серединні шари шкіри та стимулює синтез колагену, тоді як рівень епідермісу не задіюється, що дозволяє зберегти цілісність шкірних покривів та обійтися без їхньої травматизації. Як тільки сеанс неаблятивного омолодження лазером завершується, активовані внутрішньодермальні процеси приступають до комплексного омолодження структур особи.

Неаблятивне омолодження лазером (до та після):

до та після омолодження лазером

Недолік методу в тому, що досягти потрібного ефекту неможливо миттєво, навіть незважаючи на досить швидку дію лазера. Омолодження шкіри відбувається поступовими етапами, проте дерма зможе знову функціонувати як у віці до 25.

Кому варто обрати неаблятивне омолодження лазером?Жінкам та чоловікам після 30 років, у кого вже є характерні ознаки в'янення на обличчі, зморшки, носогубні складки, брили, нососльозна борозна, інші вікові дефекти. Процедура підходить для чутливої та сухої шкіри.

Омолодження фракційним лазером

 • Швидка дія: перші покращення видно вже після 1-3 процедур.
 • Вплив на епідерміс.
 • Усунення зморшок, акне, пігментації та рубців.
 • Миттєве покращення кольору обличчя.
 • Орієнтовна вартість визначається спеціалістом залежно від індивідуальних особливостей.

На відміну від неаблятивного методу, омолодження фракційним лазером впливає сам епідерміс, зачіпаючи у своїй незначні фракції. Ефект стає помітним практично відразу: шкіра вирівнюється, набуваючи здоровішого відтінку, зморшки та інші видимі ознаки в'янення вже після першого сеансу менш глибокі та виражені. Хоча для отримання більш яскравого результату, що омолоджує, варто пройти весь курс.

У багатьох косметологічних клініках проводять фракційне омолодження з лазером СО2. З його допомогою можна не тільки прибрати вікові зміни шкіри, але також вирішити проблему вугрів, акне та рубцювання.

Фракційне омолодження лазером (до та після):

до та після омолодження фракційним лазером

Кому варто обрати фракційне омолодження лазером?Пацієнтам після 35-45 років, які мають виражені вікові зміни. Коли є необхідність швидкого ефекту омолодження, найкраще підійде дана методика.

Який метод рекомендують експерти?

Обидва методи лазерного омолодження мають право на існування, проте, як вважають косметологи, що займаються методиками anti-age, найкраще поєднувати фракційний та неаблятивний метод для отримання більш вираженого ефекту омолодження.

Вплив на поверхневі та серединні шари шкіри допоможуть швидше та якісніше впоратися з основним завданням, усунути глибокі вікові складки та покращити рельєф. На думку фахівців, найкраще чергувати курси цих процедур між собою, дотримуючись інтервалу 2-4 тижні. Точна кількість процедур і час інтервалів може змінюватись в залежності від характеру проблеми.