Секрети омолодження шиї

Більшість з нас кидають усі сили на ретельний догляд за шкірою обличчя, часто забуваючи при цьому про зону шиї та декольте, адже саме ця область є найбільш очевидним показником віку. Як наслідок, згодом невідповідність між ними стає дуже помітною.

Існує кілька причин, чому шкірний покрив шиї показує ознаки старіння раніше, ніж обличчя.

 • Насамперед, це пошкодження епідермального шару, спричинені сонцем. Шкіра в цій галузі тонша, тому шкідливий вплив ультрафіолетових променів є більшим і глибоким, що призводить до руйнування колагену і подальше стоншення шкірного покриву, що призводить до утворення зморшок.
 • М'язи комірної зони є відносно слабкими, і без відповідних вправ із віком відбувається провисання шкіри.

Найкращий спосіб уповільнити процес старіння та домогтися омолодження шиї – це вжити необхідних заходів, які допоможуть підтримати тонус м'язів та підвищити еластичність епідермісу.

жінка з омолодженою шкірою шиї

Для запобігання передчасному в'яненню шкіри необхідно дотримуватися деяких рекомендацій, які дозволять покращити зовнішній вигляд та уповільнити вікові зміни у цій галузі.

 • Завжди наносите сонцезахисний крем на шию та груди. Пам'ятайте, що шкіра в цих місцях дуже чутлива і сприйнятливіша до сонячних променів.
 • Використовуйте антивікову косметичну продукцію, що містить високу концентрацію антиоксидантів (вітаміни Е, А, С), а також спеціальні зволожуючі креми, призначені саме для комірної зони.
 • Шукайте продукти, що містять цераміди, які запобігають втраті вологи, пептиди та коензим Q10, що стимулюють обмінні процеси в клітинах і уповільнюють процеси старіння та гіалуронову кислоту, що підтримує водний баланс, тонус та пружність дерми.
 • Увімкніть у свій щоденний догляд, спрямований на омолодження шиї ефективні вправи, що сприяють зміцненню м'язового тонусу у цій галузі.
 • Практикуйте ідеальну поставу. Тримайте голову високо і зморшки у комірцевій зоні автоматично розгладжуватимуться.
 • Випивайте щонайменше 6-8 склянок води щодня. Достатня кількість рідини сприяє хорошій гідратації організму, виводить шлаки та продовжує молодість.
 • Висока подушка є найлютішим ворогом процесу омолодження шиї.
 • Регулярно використовуйте маски та трав'яні контрастні компреси. Такі процедури сприяють детоксикації шкірного покриву, підтягують та тонізують його.
 • Наносите гарний живильний крем проти зморшок на комірцеву зону перед сном.

Косметична хірургія

У деяких випадках можуть бути показані ін'єкції ботоксу чи диспорту, але таке рішення рекомендується не всім. Застосування лазера для розгладження зморшок допомагає стимулювати зростання колагену та еластину, а хірургічний ліфтинг відмінно справляється з віковими змінами, але ці інвазивні процедури досить дорогі та мають свої протипоказання. Відновлення після них триває тривалий час.

Тому краще починати антивіковий догляд якомога раніше, щоб потім не вдаватися до дорогих методик.