Лазерне омолодження СО2

проведення процедури фракційного лазерного омолодження шкіри обличчя

Фракційний фототермоліз, лазерне омолодження, фракційне омолодження, СО2 - все це назви одного ефективного і комфортного способу омолодження на сьогоднішній день.

Які проблеми вирішує фракційна методика?

 • усунення зморшок навколо очей;
 • підтяжка шкіри обличчя і шиї, зони декольте і рук;
 • зменшення в'ялості шкіри;
 • усунення рубців і розтяжок;
 • корекція дрібних судин і пігментних плям.

Що таке фракційне лазерне (аблятівное) омолодження шкіри, обличчя та тіла?

Фракційність - це поділ лазерного променя на безліч Мікропромінь. Тобто на шкіру впливає лазер не суцільним плямою, а своєрідною сіткою.

Завдяки нанесенню на шкіру колонок мікрокоагуляціі запускається механізм природного відновлення тканин з формуванням нового колагену, поліпшується структура шкіри і її зовнішній вигляд. Високоінтенсивні лазерні Мікропромінь проникають на глибину до 1мм, забезпечуючи високу ефективність процедур.

Надзвичайно важливим є те, що існують певні ділянки шкіри, на які лазер не вплине. Навколо кожної зони мікротерміческого лікування, яка інтенсивно лікується цим лазером, залишаються незаймані тканини. В цьому і полягає суть фракційного лазерного омолодження шкіри. Цей спосіб фракційного лазерного омолодження дозволяє шкірі набагато швидше гоїтися без післяопераційного періоду, пацієнт не випадає з активного життя.

Лазерний промінь дробиться на безліч найтонших пучків, які утворюють в шкірі мікротермальние лікувальні зони (МЛЗ). Глибина і діаметр МЛЗ визначається енергією лазерного променя, контрольованої лікарем в ході процедури.

Потім утворюються МЕНО - мікроскопічні епідермальні некротичні уламки, які витісняються за рахунок загоєння навколишніх тканин.

У міру загоєння оновлена шкіра виглядає значно молодше, зростає її тургор, поверхня шкіри стає більш гладкою, відбувається розгладження зморшок, вирівнювання мікрорельєфу, значно поліпшується зовнішній вигляд рубців і розтяжок.

Неабляціонное лазерне омолодження

Цілком очевидно, що в даний час в косметичній хірургії відбувся певний прогрес, перш за все стосується омолодження шкіри за допомогою лазерних технологій. При кваліфікованому застосуванні і правильному підборі параметрів лазерного променя цей метод лікування дуже добре переноситься і вважається набагато ефективніше консервативних і хірургічних методик.

Однією з найсучасніших і безпечних лазерних систем на сьогоднішній день є лазер. За допомогою лазера можна виробляти неабляціонное омолодження шкіри обличчя. Процедура неабляціонного лазерного омолодження шкіри навколо очей, обличчя, шиї та інших областей, забезпечує ефективний захист дерми з різним рівнем меланіну, включаючи засмаглу шкіру. Це дозволяє проводити процедуру цілий рік і для будь-якого типу шкіри.

Особливості неабляціонного омолодження

Не потрібно реабілітаційний період.

Процедура дозволяє звузити пори, розгладити зморшки, надати чіткість контурам особи, поліпшити колір обличчя.

Тривалість сеансу - до 30 хвилин. Рекомендований курс - 5-6 процедур.

Лазерне омолодження - це одна з новітніх методик, що дозволяє впоратися з віковими змінами шкіри (зморшками, заломами, в'яненням і старінням).

Процедура практично безболісна і нетравматична, а її ефективність порівнянна з ін'єкційними методиками омолодження.

Енергія імпульсу лазера викликає стимулювання синтезу молодого колагену в глибоких шарах дерми, забезпечуючи еластичність, пружність, гладкість і свіжий колір шкіри. Розгладження зморшок, лазерне видалення судин на обличчі, гіперпігментації при засмагу, поліпшення рівномірності колірного тону шкіри, видалення сонячних і вікових. Лазерний ліфтинг визнаний альтернативою пластичної хірургії і найкращим методом омолодження для людей після 35 років.

Переваги лазерного омолодження шкіри з використанням спеціального апарату:

 • підвищення еластичності шкіри, зменшення дрібних зморшок;
 • можливість проведення ліфтингу в будь-який час року на будь-якій шкірі (в тому числі і засмаглою);
 • можливість поєднання лазерного омолодження з ін'єкційними процедурами: мезотерапией, контурної пластикою і введенням ботулотоксином;
 • відсутність ризику інфікування;
 • відсутність необхідності тривалої реабілітації після проведення процедури.

Показання до лазерного омолодження

 • фотостаріння шкіри;
 • нерівний колір особи;
 • зниження тонусу шкіри;
 • гравітаційний птоз;
 • прояв судинної сітки;
 • пігментація шкіри.

Лазерне омолодження - по-справжньому дієва сучасна методика на шляху до краси і молодості.