Омолодження обличчя в домашніх умовах після 40 - 45 років

До допомоги косметичних процедур для омолодження обличчя рекомендується звертатися після 40 років. У цьому віці обмінні процеси в тканинах шкіри сповільнюються, знижується її еластичність, з'являються перші пігментні плями і зморшки. Відстрочити надовго явні ознаки старіння допомагають курси пілінгу, апаратні та ін'єкційні процедури.

Омолодження особи після 40 років

Догляд за шкірою повинен бути грамотним і регулярним. Природну свіжість підтримує щоденне зволоження та живлення в домашніх умовах, періодичні чистки і косметичні маски. З віком повсякденного догляду стає недостатньо: відновлювальні процеси, а також синтез волокон еластину і колагену в глибоких шарах дерми сповільнюються, що негайно відбивається на обличчі:

 • зменшується тургор;
 • з'являється лущення, судинні зірочки;
 • навколо очей і рота з'являються зморшки;
 • колір обличчя стає тьмяним, щоки опускаються, пливе овал.
Жінка, яка використовує омолоджуючі процедури для шкіри обличчя

Процедури омолодження для обличчя після 40 років спрямовані на ліквідацію вже відбулися і стимуляцію природного відновлення тканин. З цією метою застосовують поверхневі, апаратні та ін'єкційні техніки. Суть їх полягає в глибокому очищенні покривів від відмерлих клітин, насиченні корисними речовинами: амінокислотами, вітамінами, мінералами. Вплив виявляється на всі шари шкіри, клітковину і прилеглі м'язові волокна.

кислотний пілінг

Омолодити шкіру обличчя допомагає видалення її верхнього шару. У домашніх умовах можна робити поверхневий пілінг фруктової, саліцилової або слабоконцентрірованних молочною кислотою. При нанесенні такі кошти розчиняють клітини епідермісу, звільняють шкіру від себума, секрету сальних залоз. В результаті покращується колір обличчя, зникають дрібні дефекти.

Серединний і глибокий кислотний пілінг - контрольований опік хімічними препаратами шару дерми. Це професійна травматична процедура, в результаті якої епідерміс оновлюється повністю. Для досягнення видимого ефекту потрібно кілька діб, протягом яких особа зберігає сліди опіку: залишається почервонілим і лущиться. Потім залишки епідермісу злущуються, шкіра стає рівною і гладкою, колір її вирівнюється. Проводити процедуру рекомендується кожні півроку.

Процедура кислотного пілінгу

мезотерапія

Ця процедура відноситься до ін'єкційним методам омолодження обличчя після 40 років. Вона полягає у введенні в глибокі шари шкіри коктейлів з гіалуронової кислоти, колагену, вітамінів та інших активних сполук. Досягнутий ефект:

 • усунення глибоких зморшок, складок та інших виражених дефектів;
 • ліквідація лущення;
 • поліпшення тургору.
мезотерапія

Уколи досить болючі, викликають короткочасну набряклість, почервоніння і свербіж шкіри. Для тривалого результату потрібно курс з 2-4 ін'єкцій. Через 6-12 місяців лікування повторюють.

біоревіталізація

Ще один спосіб наситити дерму гиалурона - з'єднанням, що прискорює мікроциркуляцію, місцеві обмінні процеси і вироблення власного колагену. Надходження речовини в клітини шкіри забезпечує спеціальний холодний лазер або надтонкі голки. Гиалуроновий гель проникає на глибину 1, 5-2 мм. Процедура практично безболісна.

біоревіталізація

В результаті проведення вирівнюється колір обличчя, зникають пігментні плями, зморшки, шкіра розгладжується і підтягується. Ефект зберігається до 3-6 місяців.

біоармірованіе

Так званий лігатурний ліфтинг або армування - вживлення в шкіру особливих ниток, постійних або розсмоктуються, з іонами срібла, концентратами молочної кислоти, колагену. Мета: підтяжка контурів особи, видалення другого підборіддя, розгладжування мішків під очима.

біоармірованіе

Такі процедури з омолоджування обличчя, як біоармування, в 40 років виконувати рано. Зазвичай до них вдаються пізніше: після досягнення 50-річного віку. Результат процедури зберігається до 4-6 років.

лазерна підтяжка

Апаратні процедури омолодження з використанням лазера вважаються найбільш ефективними для стимуляції процесів відновлення шкіри і усунення ознак старіння. Серед них виділяють:

 • фракційна абляція: точкова обробка проблемних ділянок;
 • лазерне шліфування особи: вплив променя на поверхневі і глибокі структури дерми в результаті, якого досягається згладжування нерівностей, стимулюється регенерація;
 • фотоомолоджування: освітлення пігментних плям, прискорення синтезу колагену за допомогою імпульсного світлового потоку.
Лазерна підтяжка шкіри обличчя

Ефект помітний вже після застосування одного сеансу опромінення. Лазерні процедури є найбезпечнішими, так як під час їх проведення виключений ризик проникнення інфекції або розвитку алергічної реакції. Хворобливість і почервоніння покривів зберігаються протягом 2-3 діб після сеансу. Повторний курс необхідний через 1, 5-2 роки.

плазмоліфтінг

Ін'єкційна методика омолодження. Застосовується як альтернатива биоревитализации або мезотерапії, при непереносимості гіалуронової кислоти. Як препарат використовується власна сироватка крові. Для однієї процедури у пацієнтки забирають від 30 до 100 мл. Після поділу на фракції рідина вводять в шари дерми на глибину 3 мм. В результаті відбувається природне прискорення синтезу колагену, внутрішньоклітинного обміну. Шкіра вирівнюється, стає свіжою і зволоженою.

Повний курс налічує від 1 до 5 процедур. Після сеансів може відзначатися незначна набряклість обличчя, через 1-2 дні стан шкірних покривів поліпшується. Ефект омолодження зберігається до півроку.

плазмоліфтінг

озонотерапія

Ще одна ін'єкційна методика омолодження, заснована на використанні кисневого коктейлю. Тритомний кисень - озон, стимулює лімфоток, роботу капілярів, покращує клітинне дихання, прискорює регенерацію. Результат помітний після проведення першого сеансу:

 • особа розгладжується, виглядає свіжим і здоровим;
 • підвищується тургор шкіри;
 • зникають круги і мішки під очима.
Сеанс омолодження шкіри обличчя

Процедуру озонотерапії можна чергувати з плазмоліфтінг або біоревіталізація.

омолоджуючий масаж

Універсальні вправи для розгладження шкіри, які можна виконувати в домашніх умовах:

 1. Надути щоки і перекочувати повітря зліва направо і назад протягом 5 хвилин. Рух допомагає зміцнити м'язи обличчя.
 2. Повільно втягувати губи всередину до тих пір, поки їх не стане видно, а шкіра навкруги не натягнеться. Затриматися в такому положенні на 30 секунд, розслабитися і повторити вправу. Таким чином, можна розгладити зморшки навколо рота.
Омолоджуючий масаж обличчя

Тренувати лицьові м'язи необхідно щодня. Справжній косметичний масаж рекомендується виконувати у фахівця, інакше є ризик зворотного ефекту.