Досвід використання Goji Cream

Цією історією з нами поділилася Аннет з Шартра. Вона розповість про досвід використання Goji Cream і продемонструє отриманий результат.

Всім привіт! Мене звуть Аннет. Я живу у Франції — країні красивих жінок. Мені і самій теж хотілося як можна довше залишатися в числі цих самих красивих жінок, але вік давав про себе знати. Це й підштовхнуло мене випробувати на собі омолоджуючий засіб для шкіри Goji Cream. Моя історія не тільки про те, як хочеться залишатися молодою і красивою. Це історія про те, як я знову знайшла упевненість в собі і перестала відштовхувати від себе чоловіків!

Зараз мені вже трохи за п'ятдесят, а якщо бути точніше — п'ятдесят три. В житті у мене так склалося, що я повністю віддавала себе спочатку навчання, а потім роботі. Я жахлива кар'єристка! Працюю я в юридичній сфері: постійні переробки, зіпсовані нерви і стрес — результат очевидний, причому, в буквальному сенсі слова. І хоч постать у мене завжди була струнка, з-за всіх цих стресів моє обличчя їй зовсім не відповідало. Я як-то рано постаріла: зморшки, темні кола під очима, на шиї теж ці «кільця Венери». І коли я це помітила, то відразу зрозуміла, чому мене уникають чоловіки — я виглядаю жахливо втомилася і старої. Природно, моя самооцінка падала зі стрімкою швидкістю — я не знала, що з цим робити і як знову відчути себе молодою і бажаною.

З чого все почалося: моя боротьба зі старістю

Якщо чесно, то першою моєю думкою було звернутися до ін'єкцій ботокса або до хірурга. Кошти мені це дозволяли. Але це ж так страшно! І ніхто не може гарантувати 100% успіх. Я все сиділа і думала, а раптом моє обличчя «попливе» або я буду виглядати, як силіконова лялька. Лікарів я завжди боялася, тому ідея хірургічного або іншого втручання була мною швидко відкинута.

Після цього я почала скуповувати безліч антивікових кремів, мазей, тоніків та інших коштів. Я ходила на масаж, зайнялася медитацією і зважилася на акупунктуру. Все сподівалася, що зменшення кількості стресу в житті і грамотний догляд за шкірою допоможуть мені повернути колишню молодість. У підсумку я витратила купу грошей і не отримала хоч якогось помітного результату. Через чотири місяці всієї цієї епопеї мої руки почали опускатися. Я вже готова була змиритися, і вже почала переглядати буклети хірургічних клінік.

Помолодшати за пару тижнів? Чи Реально це?

Упаковка Goji Cream

На інформацію про крем з ягодами годжі натрапила випадково в одній із соціальних мереж. Найбільше мене вразило, що історія жінки, яка про нього розповідала, була дуже схожа з моєю власною. Фотографії «до» і «після» були вельми красномовні — жінка справді помолодшала. Її досвід використання Goji Cream дуже мене надихнув! Я тут же замовила засіб. До того ж, ціна Goji Cream від Hendel's Garden — це куди менше вартості операцій і всього іншого, що я вже перепробувала.

Отриманий результат від Goji Cream

Використання Goji Cream почалося мною, як тільки прийшла довгоочікувана посилка з кремом. Я все зробила по інструкції: очистила шкіру, завдала крем і почала чекати дива. На ранок я помітила, що колір обличчя покращився і пропало лущення. Через тиждень мої пори були зовсім непомітні, так і кілька червоних цяток теж кудись зникло. Цей досвід використання Goji Cream здорово підняв мені настрій!

Я продовжила використання Goji Cream на ніч, тому що вдень я постійно кудись спішу і на крему у мене немає часу. Ще через тиждень я помітила, що зморшки почали згладжуватися. А у мене їх було багато: і між брів, і в куточках губ, і в області очей. Вони стали менш глибокими і не такими помітними. Деякі колеги на роботі почали розпитувати, не стала я користуватися якоюсь модною зараз косметикою.

У підсумку, коли перша баночка крему закінчилася, я побачила себе з нової сторони. Я виглядала посвіжілої, відпочилою. Зморшок немов і не було! Навіть на шиї вони кудись зникли. А адже саме шия видає вік. Я залишилася дуже задоволена своїм досвідом використання Goji Creamі збираюся повторити. Плюс, мені подобається його текстура і як він захищає мене від сонця. Я впевнена, що він врятує мене не тільки від старіння, але і від пігментних плям, т. к. я багато часу проводжу на вулиці.

Досвід використання Goji Cream, до і після застосування

Впевненість у собі повернулася. Мені відразу захотілося привести в порядок свій гардероб, сходити куди-небудь погуляти, навіть від побачень перестала відмовлятися! Тепер мені не потрібно вибирати ресторани з тьмяним освітленням, щоб в напівтемряві не було видно зморшок. Я помітно осміліла, стала впевненою і легкою в спілкуванні з протилежною статтю. Саме після успішного досвіду у використанні Goji Cream я знайшла в собі сміливість познайомитися з чоловіком, який мені давно подобався. Зараз ми зустрічаємося і подумуємо про весілля!

І хоч нас звів не крем для обличчя, але саме використання Goji Cream допомогло мені помолодіти і знов знайти упевненість. А з впевненою в собі жінкою будь-який чоловік хоче познайомитися, повірте! Бути красивою в будь-якому віці — це реально! Мій досвід з Goji Cream — прямий тому доказ. І до речі, як зморшки зникли, так і не з'являлися. Ніякої ботокс такого результату не дасть. А тут і склад натуральний, і ніяких страшних процедур не треба. Удачі :)