Відгуки Goji Cream

 • Вероніка
  Я вже давно поглядала на рекламу та відгуки Goji Cream від hendel's garden. Зважилася спробувати пару місяців тому. Результат відмінний! Особливо глибокі зморшки на шиї та в куточках очей практично зникли. Крему вистачає надовго, що дуже радує. Можна мазати тонким шаром, засіб витрачається економно, а результат помітний майже відразу.
  Goji Cream
 • Валерія
  Купили goji cream разом з мамою, щоб пробувати разом. Мені 40 років, а мамі 62. Так ось, тепер у мене шкіра на обличчі м'яка і гладка, а у мами пропала зморшка між брів. Відразу зовнішній вигляд змінився! Крем працює 100%!
  Goji Cream
 • Арсеній
  Купив дружині goji cream на наш ювілей весілля. Все боявся, що вона образиться, мовляв я її вважаю старої. Але результат від крему помітив навіть я!!! Тому ні про які образи мови не йде. Тепер сам грішним ділом подумую, чи не купити і собі баночку. Хочеться своїй красуні якось відповідати! Загалом, не переживайте і купуйте. Вважайте чоловіча думка — думкою незалежного експерта!
  Goji Cream
 • Владислава
  Взяла нещодавно Goji Cream, спробувала спочатку наносити вдень, а в інший раз ввечері. Так, колір обличчя покращився, почали згладжуватися зморшки в тих місцях, де шкіра особливо сохла. Тільки кремом потрібно користуватися перед сном. Тоді він і встигне вбратися, і не треба вранці морочитися перед тим, як нафарбуватися. Хоча моя подруга, коли теж почала ним користуватися, маже суто вранці, щоб шкіра від сонця не висихала. Ну у мене шкіра жирна, так що, я мажу перед сном.
  Goji Cream
 • Родіон
  Ясна річ, що всякими кремами і примочками користуються в основному жінки. Але так склалося, що я вже до сорока років почав піклуватися про свій зовнішній вигляд. Честі мені це не робить, але я все життя курив. І через це обличчя стало виглядати якимось старим, негарним. Курити я кинув, але от за зовнішнім виглядом робити — незрозуміло. Запитав у доньки, що та як, може, є якісь кошти чи процедури. Вона мені цей Goji Cream порадила, показала результати до і після. Ну я купив. І хоч я особливо цим фактом не свічку, кремом користуюся кожен день перед сном. І реально став виглядати молодше. Як-то став свіжий колір обличчя став здоровим. Раджу!
  Goji Cream
Рейтинг Goji Cream
5
18